


Акумулятор Alitek для Panasonic CGR-S006E (замінний з CGA-S006, CGR-S006, DMW-BMA7), 1300 mAh
362 ₴
- В наявності
- Код: 40008
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інформація про акумулятор Panasonic CGR-S006E
| Модель: | CGR-S006E |
| Цвет: | чорний |
| Тип батареї: | Li-ion |
| Напруга: | 7.4V |
| Розміри: | 44 x 35 x 20 мм |
| Вага: | 41 g |
| Місткість: | 1300 mAh |
Акумулятор Panasonic CGR-S006E — це сучасна літієво-іонна батарея для фотокамер, яка забезпечить надійну та стабільну роботу. Акумулятор Panasonic CGR-S00 має високу енергетичну щільність, низьке саморозряджання, вона зберігає заряд навіть у разі тривалого використання, а брак «ефекту пам'яті» і здатність швидко заряджатися, можна віднести до ключових переваг.
Акумулятор CGR-S006E можна використовувати замість оригінального: Panasonic CGR-S006E, CGA-S006, DMW-BMA7100% сумісність!
Під час виготовлення акумуляторної батареї CGR-S006E використовувалися тільки високоякісні матеріали, які застосовуються для виробництва оригінальних акумуляторних батарей Panasonic!
Сумісність CGR-S006E з моделями камер:
|
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alitek |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362 ₴



