Інформація про Meike MK580 Canon
| Тип: | автоматичний професійний спалах із режимом E-TTL |
| Сумісність із камерами: | Canon |
| Максимальне провідне число: | 58 (105mm, ISO 100) |
| Режими: | E-TTL, E-TTL II, M,MULTI |
| Діапазон зумування: | зумування в межах 24-105 мм (авто, ручний) |
| Колірна температура: | 5600K |
| Тривалість спалаху: | 1/200с — 1/2000с |
| Регулювання потужності: | 1/1 — 1/128, 8 рівнів із докладним настроюванням |
| Дистанція бездротового спрацьовування: | 12-15 м у приміщенні, 8-10 м на вулиці |
| Кути повороту: | Вгору/Вниз 0-90°; Ліворуч/Вправо 0-270°. |
| Живлення: | 4 батареї типу AA |
| Зовнішні розміри (ШхВхГ): | 208x102x82 мм |
| Вага: | 378 гр. |
рано чи пізно перед фотографами стає питання вибору спалаху. Це не просто невіддільний аксесуар або звичний атрибут, від нього дуже часто залежить якість знімка. Саме зовнішній спалах дає фотографу величезні можливості як під час репортажного знімання, так і під час проведення виставкових фотосесій. Meike580 для Canon — це функціональний професійний спалах, розроблений для роботи з цифровими камерами Canon. Провідне її число становить 58 м (за фокусної відстані 105 мм, ISO 100), що визначає межі відстані, у яких нею можна ефективно користуватися.
Цей спалах з E-TTL також підтримує режими Manual/Multi. РК-панель користувацького інтерфейсу розміром 2 дюйми, має простий і функціональний вигляд. Є поворотна головка, яка сприяє зміні напрямку світлового потоку. Кут повороту вгору становить 90 градусів, а по горизонталі — 270. Швидкість повного заряджання спалаху становить приблизно 3 секунди. Можна живити спалах за допомогою зовнішнього блока живлення. Кріпиться фотоспалах за допомогою «гарячого башмака». Її вага досягає 380 грамів, розміри становлять 77x60x191 мм. Передбачена система термального захисту, тобто попередження про сильне нагрівання під час інтенсивного спрацьовування спалаху. Підсвітка екрана — ніжно-зелений відтінок. У бічній частині спалаху є 3 роз'єми, закриті заглушками: для батарейного блока живлення спалаху, PC роз'єм і bracket mounting hole. Нижня частина гарячого башмака має клямку, за допомогою якої черевик може "підтягуватися" всередину під спалах (нерабоче положення), або висуватися в робоче, опускаючись водночас.
Meike speedlight MK580 Canon має вбудований білий відбивач — розсіювач і напівпрозорий дифузор.
Сумісні камери: Canon 1D Mark IV / 1D Mark III / 1D Mark II N / 1D Mark II / 5D Mark II / 7D Mark II / 5D / 5D / 60D / 40D / 30D / 20D / 10D / 1000D / 650D / 650D / 550D / 550 D (Rebel T2i) / 500D (Rebel T1i) / 50D (RebSi) 400D(Reb) XTi-50D 300D(Rebel X) / 1000D(Rebel XS)
PowerShot G7 / G9 / G10 / G11 / S5 IS / SX1 IS / SX10 IS / SX20 IS та ін.
Комплектація Meike MK580 Canon:
| - спалах Meike MK580 для Canon в оригінальному заводському пакованні; |
| - інструкція англійською мовою; |
| - міністенд-підставка; |
| - чехол; |
| - вбудований білий відбивач-розсіювач і напівпрозорий дифузор. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YongNuo |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 2 950 ₴










