Інформація про Meike MK431 Canon
| Тип: | автоматичний професійний спалах із режимом E-TTL |
| Сумісність із камерами: | Canon |
| Максимальне провідне число: | 36 (105 мм, ISO 100) |
| Робота з іншими спалахами: | TTL, M, MULTI, S1, S2, Stroboflash |
| Діапазон зумування: | зумування в межах 24-105 мм |
| Колірна температура: | 5600K |
| Тривалість спалаху: | 1/200с — 1/2000с |
| Регулювання потужності: | 1/1 — 1/128, 22 рівні з дробним настроюванням |
| Дистанція бездротового спрацьовування: | 20-30 м у приміщенні, 10-15 м на вулиці |
| Кути повороту: | Вгору/Вниз 0-90°; Ліворуч/Вправо 0-270°. |
| Живлення: | 4 батареї типу AA |
| Тривалість спалаху: | 1/200c - 1/20000c |
| Зовнішні розміри (ШхВхГ): | 60х165х75 мм |
| Вага: | 275 гр. |
Фотозвашка Meike MK431 Canon — надійна, якісна та зручна фотовиска професійного рівня. Забезпечує коректність роботи, не має аналогів у цій ціновій категорії. Має міцний легкий корпус із металевим гарячим черевиком. Для зручнішого використання спалах обладнаний невеликим, але чітким дисплеєм. Модель має енергоощадний режим, що дає можливість тривалішої роботи. Спалах має захист від перегрівання для забезпечення надійності пристрою.
Спалах Meike MK431 для Canon може використовуватися в трьох режимах:
- режим E-TTL. Під час першого імпульсу спалаху сенсори спалаху фіксують відбите світло та розраховують необхідну для правильного опрацювання експозиції потужність світлового імпульсу.
- режим Multi (стробоскопічний). У цьому режимі відбувається багаторазове послідовне спрацьовування спалаху під час експозиції. Часто такий режим використовується для того, щоб на світлині вийшло два й більше зображень об'єкта, що рухається.
- режим M (manual, ручний). Повністю керований ручний режим. За допомогою диска керування можна вибрати один із 8 рівнів потужності світлового імпульсу, значення якого відбивається з на РК-екрані.
- оптичний режим S1 (slave 1). Цей режим вибирається для використання спалаху як відомий (додатковий) з провідними спалахами, які не використовують попередніх вимірів освітленості, тобто Meike MK 431 Canon спрацьовуватиме від першого імпульсу спалаху, що веде спалах.
- оптичний режим S2 (slave 2). Цей режим вибирається для використання спалаху, як ведомий (додатковий), водночас провідний спалах може використовуватися в режимі TTL (TTL або E-TTL). Під час вибору такого режиму Mieke MK-431 Canon пропускає передімпульс провідного спалаху та спрацьовує на основний імпульс.
Meike speedlight MK431 Canon має вбудований білий відбивач — розсіювач і напівпрозорий дифузор.
Сумісні камери: Canon 1D Mark IV / 1D Mark III / 1D Mark II N / 1D Mark II / 5D Mark II / 7D Mark II / 5D / 5D / 60D / 40D / 30D / 20D / 10D / 1000D / 650D / 650D / 550D / 550D (Rebel T2i) / 500D (Rebel T1i) / 50D (RebSi) 400D (Reb) XTi / 350D 300D(Rebel X) / 1000D(Rebel XS)
PowerShot G7 / G9 / G10 / G11 / S5 IS / SX1 IS / SX10 IS / SX20 IS та ін.
Комплектація Meike MK431 Canon:
| - спалах Meike MK431 для Canon в оригінальному заводському пакованні; |
| - інструкція англійською мовою; |
| - міністенд-підставка; |
| - м'який чохол; |
| - вбудований білий відбивач-розсіювач і напівпрозорий дифузор. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meike |
- Ціна: 2 735 ₴







